Gratis verzending vanaf €50,- (NL-BE-DU)
Met liefde door ons verpakt en verstuurd vanuit onze winkel
Op werkdagen voor 16:00 besteld, zelfde dag verzonden
Fysieke Yogawinkel in Amsterdam
  • Nederlands
  • Shakti Activewear Double Cross Tank Top - Navy

      Shakti Activewear Shakti Activewear Double Cross Tank Top - Navy

      Terug naar overzicht

      79,00 Incl. btw

      (0)

      Deze lichtgewicht top sluit nauw aan is gemaakt van elastische stof met lichte compressie. Met dubbele schouderbandjes die kruisen op de rug voor extra ondersteuning.

      Lees de volledige productomschrijving

      Dit product is verkrijgbaar in de volgende varianten:

      Choose from:

      Size:

      Maak een keuze:

      Dit product ik onze winkel bekijken?Toon winkellocaties

      • Niet op voorraad
      • Gratis verzending vanaf €50,- (NL-BE-DU)
      • Met liefde door ons verpakt en verstuurd vanuit onze winkel
      • Op werkdagen voor 16:00 besteld, zelfde dag verzonden
      • Fysieke Yogawinkel in Amsterdam

      Productomschrijving

      De Double Cross Tank Top is gemaakt van elastische stof met lichte compressie en sluit aan op het lichaam. Met dubbele schouderbandjes die kruisen op de rug voor extra ondersteuning. Door de strakke pasvorm en de stevige stof kan deze tank ook zonder korte top eronder gedragen te worden. De top stretcht met het lichaam mee en is zeer absorberend. Perfect voor power-, hot- en Bikram Yoga.

      Materiaal
      Coolform: een mix van nylon en lycra.

      Coolform voelt zacht aan, ademt en absorbeert zeer goed, droogt snel, is zeer rekbaar en behoudt langdurig zijn vorm.

      Maattabel 

      Wasinstructies

      In de wasmachine op 30º, niet in de droger.

      Duurzaamheid

      Bij Shakti Activewear vormen stoffen de kern van wat producten speciaal maken. Alle materialen bevatten four-way-stretch die beweegt als jij beweegt, en stretcht als jij je uitrekt. Ze zijn vocht afvoerend en laten je huid ademen, en ze reguleren temperatuur en houden je koel terwijl je workout intensiveert. De stoffen zijn sterk, gemaakt om lang mee te gaan en toch zacht tegen de huid. Uit respect voor Moeder Aarde gebruiken alle stoffen 100% biologisch afbreekbare nylon die binnen drie jaar volledig zal ontbinden. De stoffen zijn dus niet alleen goed voor je huid, ze zijn ook vriendelijk voor het milieu.

      Reviews Schrijf je eigen review

      0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

        Yogisha 9,5 / 10 - 1557 Reviews @ Kiyoh