• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

Yogisha Yogamat Katoen 200cm 65cm 2mm - Bruingroen

1 / 2
€39,00
Beschikbaar in de winkel: Beschikbaarheid controleren

Beschikbaar in de winkel

Sluiten
Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis!
  • Koop 5 voor €37,05 per stuk en bespaar 5%
  • Koop 10 voor €35,10 per stuk en bespaar 10%
Yogisha Yogamat Katoen 200cm 65cm 2mm - Bruingroen

Deze handgeweven yoga mat is gemaakt van 100% katoen. Dit soort yogamatten worden ook wel 'Mysore Rugs' genoemd omdat ze traditioneel veel gebruikt worden bij Ashtanga yoga. Deze katoenen yogamat is dan ook uitermate geschikt voor intensievere yoga stijlen zoals Bikram, Ashtanga en Vinyasa. Doordat de mat zeer absorberend is en stroever wordt naarmate hij vochtiger wordt ben je altijd verzekerd van goede grip. 

De katoenen yogamat is het beste te gebruiken in combinatie met een normale or reis yogamat. Op deze manier blijft de katoenen mat goed liggen en heb je voldoende demping.

Maat: 200cm x 65cm x 2mm

Materiaal

100% katoen

Specificaties
Afmetingen: 200cm x 70cm x 2mm
Reviews
Reviews
5 sterren op basis van 1 beoordelingen
Bart 01-09-2021
Reviews

Gisteren gekocht, vanochtend voor het eerst gebruikt.
Precies wat ik zocht! Gebruik hem voor Mysore practice over mijn mat, die anders na 20 min een zwembad is.
Hij is wat dikker dan de katoenen versie, die ik al gebruikte, maar hij daardoor blijft hij beter zonder hobbels liggen. 2m lang...ook top! Perfect dus.
Mat en rug samen indraaien en met een strap, zit wel erg strak, maar ik ben dan ook wat groter dan gemiddeld. Maybe toch maar een iets grotere tas.
Thanks voor de hulp en leuk gesprek Grace!
Die tas komt dan nog met kop koffie

5 sterren op basis van 1 beoordelingen